KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14278385
nr 1427 8385
Blandteknik
Anders "Albinini" Albinsson. Stockholm. Signerad a tergo, duk, 98x100 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:00:22
200 kr